Vítejte na stránkách firmy jkl-doprava

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v autobusové dopravě. Neváhejte a využijte našich služeb, které realizujeme s využitím moderních autobusů značky SETRA a profesionálním personálem (mladí a dynamičtí). Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. Standard znamená průměr, my nabízíme vždy něco víc...

Najdete nás na adrese: Petrovice 132, Petrovice

Jsme ve Středočeském kraji, mezi Prahou, Plzní, Příbramí, Karlovými Vary,...

Spolumajitel a manager firmy

Spolumajitel

Spolumajitel a řidič v jedné osobě - PROFESIONÁL

17.08.2014 00:00
Spolumajitel řídil již před více než 15 lety. Postupně se vypracoval z malých, velkých nákladních vozů až na autobus a to vše v mezinárodní dopravě.  Zákazníci se k nám vrací především proto, že poskytuje dokonalý servis. 

Novinky

Jaro se blíží !

28.01.2014 13:39
I když se všichni těší z prvního sněhu a rozjíždějící se zimní sezóny, my již přemýšlíme i o jaru a létu. Rezervujte si včas naše služby i vy ! Rádi Vás uvidíme či uslyšíme, tak nás kontaktujte, prosím !

Zimní sezóna

21.01.2014 13:45
Zimní sezóna je v plném proudu. Vyražte s námi do lyžařských středisek v Evropě, adventních evropských měst, za zábavou i poznáním!
<< 1 | 2